İleri sürüş teknikleri sertifikası

İleri sürüş teknikleri sertifikası

İleri sürüş teknikleri sertifikası nedir ne işe yarar.
İleri sürüş teknikleri sertifikası aslına bakarsanız. Ana başlık olarak tüm eğitim içerikleri ve verilen belgelerde, yapılan eğitimin üst düzey bakış açısı ve geliştirici eğitim olduğu anlamına gelmektedir.

Güvenli sürüş teknikleri sertifikası

Güvenli sürüş teknikleri sertifikasının üstünde ileri sürüş teknikleri sertifikası ana başlık olarak kullanılır. Yani güvenli sürüş teknikleri eğitimi almış katılımcı aslında ileri sürüş teknikleri sertifikasının ana başlığında güvenli sürüş teknikleri aldığı yazar. Bu anlamda siz ileri sürüş teknikleri eğitiminin bir eğitim çeşidi olan güvenli sürüş teknikleri eğitimini almış oluyorsunuz aslında.


Daha öncede bahsettiğim gibi sürücü kursundan alınan ehliyete benzetebiliriz bunu.
Siz sürücü kursundan istediğiniz ehliyet gurubuna başvurup alabiliyorsunuz. Bizim ileri sürüş teknikleri,sürücü kursu olsun. Ehliyet grupları da alacağınız güvenli sürüş teknikleri sertifikası…


Kısacası açıklayıcı olarak anlatabildiğimi sanıyorum…
Aslında sertifika olarak ileri sürüş teknikleri sertifikası vermiyoruz. Bazı firmalar ileri sürüş teknikleri sertifikası verdiğini ikta etsede böyle bir durum yok.
Sertifika devlet tarafından sunulabilmektedir. Sınav yapılır.


Bizim verdiğimiz konumda tüm onaylı, lisanslı ileri sürüş teknikleri eğitim kurumlarının verdiği belge ileri sürüş teknikleri katılım belgesidir.
Bunun dışında ileri sürüş teknikleri sertifikası verilemez. Kısacası ileri sürüş teknikleri sertifikası diye bir durum yoktur. İleri sürüş teknikleri katılım belgesi vardır. Böyle bir belge veriliyorsa kanunsuzdur.


Peki ileri sürüş teknikleri katılım belgesi ne işe yarar. Artı firma altınıza otomobil verecekse sizden ileri sürüş teknikleri sertifikası istiyor. Hatta eğitim için kendiliğinden gönderen firmalarda var. Bu nedenle alıyorunuz gibi gelmesin.
Trafikte ölmeyin, öldürmeyin bu neden yeerince gerçekci değlmi. Asıl amaç bu…

 

Yorum yapın

Get 30% off your first purchase

X
WhatsApp chat
Şimdi Ara
Konuma Git