İleri sürüş teknikleri Pendik

İleri sürüş teknikleri pendik


İleri sürüş teknikleri pendik mi? Telefon aramalarınızda Pendik’ de misiniz. Sizinle daha önceden konuşmuştuk. Niye ileri sürüş teknikleri firmaları pendik’ de bu firmalar. Siz hangisi idiniz. Tarzında sorulara da cevap verelim bugün.


Evet Prodrv ileri sürüş teknikleri Pendik’ dedir. Hep Pendik’ de idi.
Peki ileri sürüş teknikleri firmaları neden Pendik’ de sebebi direk olarak boş alan olarak Pendik, Tuzla bölgelerinin müsait olmasıdır.
İstanbul avrupa yakası ileri sürüş teknikleri şubeniz varmı ?
İstanbul avrupa yakasında ileri sürüş teknikleri uygulaması anlamında pist alanı bulamıyacağımızdan dolayı yok. Fakat herhangi bir boş alan varsa ve bu alan trafiğe kapalı ise bırakın İstanbul’ da ileri sürüş tekniklerini biz Türkiye çapında eğitimler sunuyoruz. Önemli olan sadece trafiğe kapalı alan olması. Bu nedenle ileri sürüş teknikleri Ankara‘ dan tutun, Ağrı ilimize kadar ileri sürüş teknikleri uygulamalarında bulunduk.
ileri sürüş teknikleri pendik bölgesinde 6 firma bulunmakta bunlardan 5 i aynı bölgelerde biri ise tuzladadır. Tabiki reklam yapmıyacağız ama yinede bilin istedim.
Bu nedenle biraz uzakta olsa sizleri Pendik e bekliyoruz. 

Resul

İleri sürüş teknikleri uzmanı Resul Ergün Otomotiv Mezunu olup, otomobillere olan tutkusundan dolayı ileri sürüş teknikleri eğitmenliğine devam etmektedir. İstanbul Park Körfez Yarış Pisti İzmir Pınarbaşı Yarış Pistinde Özel eğitimler sunmuştur. Eğitim geçmişinde Şerif Yardımcı gibi özel isimlerle çalışmıştır.