İleri sürüş teknikleri aparatlı eğitimler

İleri sürüş teknikleri aparatlı eğitimler

İleri sürüş teknikleri aparatlı eğitimler skidcar ileri sürüş teknikleri eğitiminde bize savrulmaları sürekli yaşatan aynı zamanda farklı kaygan zemin türlerini yaşatmak adına kumandalı sistemle otomobilin içinde farklı kaygan zemin türlerini uyguluyabildiğimiz. Hidrolik sistemin, elektirikli bir pompa ile çalıştığı, İsveçlilerin bulduğu ve tüm Avrupa ve Amerika’ da ileri sürüş teknikleri eğitimi uygulamalarının bu aparat sayesinde verildiğini biliyorsunuz. Fakat skidcar ile ülkemizde hileli ileri sürüş teknikleri eğitimleri verilmeye başladı. Tabi ki biz her şeyin hilesini geliştiriyoruz. Skidcar ile ileri sürüş teknikleri eğitiminde hile olur mu diyorsanız.


İleri sürüş teknikleri aparatlı eğitimler skidcar aparat ile yapılıyor. Skidcar  kayan otomobil anlamına geliyor. Skidcar sayesinde önden kayma ve arkadan savrulma şeklinde merkezkaçın fiziki durumunu ve kontrol kaybını öğreniyorsunuz. Daha sonra ileri sürüş teknikleri aparatlı eğitimler hakkında fizik kuralı olan merkez kaç kuvvetini ve etkilerini sizinle paylaşan bir yazı paylaşacağım.

Güvenli sürüş teknikleri eğitiminde merkezkaç kuvveti tam yaşanıyor iken otomobilin skidcar aparatı kumandası ile aşağı indirilerek bak sen kurtardın tarzında ileri sürüş teknikleri veriliyor. Aslında İleri sürüş teknikleri aparatlı eğitimler, aparatın yukarıda olması ile sürekli kayması ile yaşatılır. İleri sürüş teknikleri aparatlı eğitimler lastiklerin teması az iken ileri sürüş teknikleri eğitmeni elindeki kumanda ile skidcarın pistonlarını indiriyor. Otomobilin lastikleri yere temas ettiği için otomobil stabil olarak tutunuyor ve siz topladınız görüntüsü veriliyor. Bu yapılan ileri sürüş teknikleri eğitimi değildir. Lünapark ta savrulan makineye binmektir. Jetonu toplayan ise ileri sürüş teknikleri eğitmenidir.


Bu denli müthiş bir sisteme sahip olan ve ileri sürüş teknikleri eğitiminin en güzel makinesini bu hale getiren firmalar doğru iş yapmıyor. Katılımcı sebep olduğu savrulmaları ve toplamaları değil, kayan bir aracı kaydırmamayı öğrenmeli. Böylece otomobil savrulmadığı için toplama gerektirmez, oluşan savrulmalar da çok yumuşak olur. Siz bu sayede limitlerin üstünde bir savrulma yaşamamış olursunuz.
Kısacası güvenli sürüş teknikleri eğitimi almadınız. Siz bir nevi lunaparka gittiniz.
Kaliteli ileri sürüş teknikleri eğitimi almanız dileği ile…

Yorum yapın

Get 30% off your first purchase

X
WhatsApp chat
Şimdi Ara
Konuma Git