Ambulans ileri sürüş teknikleri

Ambulans ileri sürüş teknikleri

Ambulans ileri sürüş teknikleri eğitimi bizim mesleki olarak sunduğumuz, uzun zamandır itfaiye ileri sürüş teknikleri eğitimi ile ambulans güvenli sürüş teknikleri eğitimini dip otları ile taşıdığımız. Bu konuda tevazuda bulunamayacağımız ileri sürüş teknikleri mesleki eğitimler-imizdir.

İstanbul 112 ambulans güvenli sürüş teknikleri eğitimlerinde yaptığımız uygulamalar beğeni toplamaya devam etmektedir. Ambulans güvenli sürüş teknikleri eğitimlerinde dört lastiği olan bir araç anlamında ileri sürüş teknikleri eğitimi sunmuyoruz.112 ambulans güvenli sürüş teknikleri eğitimlerinde katılımcının işe başlamadan önce neleri yapması gerektiği, başladıktan sonra ambulans ileri sürüş teknikleri ile ambulansı nasıl kullanması gerektiğini, iş aktinin nasıl olması gerektiğini, dikkat edilecek trafik sorunlarını, araç kullanımında hızlı ve güvenli nasıl sürüş yapılabileceği konularında yapılan eğitimlerimizde, mesleki ambulans ileri sürüş tekniklerinin kurallarını açıklayarak sunuyoruz. Bu konuda yapılan tecrübelerimizi bugüne kadar 2000 ambulans şoförüne sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Tabi ki ambulans ileri sürüş teknikleri eğitimini başka illere de taşıdık bu konuda Bolu 112 ileri sürüş teknikleri eğitimini ve aynı zamanda Kocaeli ambulans güvenli sürüş teknikleri eğitimlerin de var olmaktan onur duymaktayız. Ambulans sürüş teknikleri eğitiminde katılımcılara 112 ile ilgili mesleki eğitimi sunamayan eğitimler kısır bir döngü içindedir. Konuya vakıf olmayan ambulans sürücülerine yaralı durumları ve sedye konularında eğitim verecek tecrübede olamayan eğitimler ambulans sürücülerine yeterli bilgiyi verememekte ve mesleğin, başlangıcında olan yeni ambulans şoförleri zor durumda kalmaktadırlar. Konu ile ilgili olarak  ileri sürüş teknikleri eğitimi almak isteyen tüm katılımcıları soru ve sorunlarınızı çözmek anlamında ambulans ileri sürüş teknikleri eğitimlerimize bekliyoruz. Saygılarımızla
İleri sürüş teknikleri uzmanı Resul Ergün

Resul

İleri sürüş teknikleri uzmanı Resul Ergün Otomotiv Mezunu olup, otomobillere olan tutkusundan dolayı ileri sürüş teknikleri eğitmenliğine devam etmektedir. İstanbul Park Körfez Yarış Pisti İzmir Pınarbaşı Yarış Pistinde Özel eğitimler sunmuştur. Eğitim geçmişinde Şerif Yardımcı gibi özel isimlerle çalışmıştır.