İleri sürüş teknikleri Avrupa yakası

İleri sürüş teknikleri Avrupa yakası

ileri sürüş teknikleri Avrupa yakası eğitimlerimiz genellikle, bulunacak boş alanlarda yapılmaktadır. İleri sürüş teknikleri ile alakalı boş alan yok ise İkitelli olimpiyat stadı eğitim yeri olarak kiralanarak kullanmaktayız. İkitelli olimpiyat stadı eğitimlerimizde grup eğitim hizmeti vermekteyiz. İleri sürüş teknikleri eğitimi ile alakalı teorik eğitimlerimizde yine olimpiyat stadında sunulmaktadır. Gayet geniş şekillerde kullanım alanı sunan Atatürk Olimpiyat stadı kiralama maliyetleri nedeni ile toplu eğitim sunmamıza neden olmaktadır.

Toplu eğitimlerimiz genellik ile firmalar tarafından tercih ettiğimiz eğitimlerdir. Bu anlamda bireysel sürücülere ileri sürüş teknikleri Avrupa yakasında uygulama imkanımız bulunmamaktadır. Kısacası bireysel katılımcılarımızı, ileri sürüş teknikleri eğitimlerimize, ileri sürüş teknikleri Asya yakasına davet etmekteyiz.

İleri sürüş teknikleri Avrupa yakası eğitimleri

Eğitimlerimiz daha önceden tuyapta gerçekleşiyordu. Sonrasında Tuyapta ileri sürüş teknikleri uygulaması yapamadık. İleri sürüş tekniklerinin Avrupa yakasında uygulamaları zor olmasının nedeni otomobilin hız kazanacak kadar büyük alanlarda yapılması gerekliliği ve aynı zamanda da geniş bir alan gerekmesinden kaynaklanmaktadır. Bu şekilde kullanım alanlarının zor olmasından kaynaklıdır ki. İleri sürüş teknikleri Avrupa yakasında yer sıkıntısının olduğu ve maddi imkanların zorladığı bir bölge olmasından kaynaklıdır.

Trafik sürekli olarak kaza yapan, ölümcül kazaları bize yaşatan, sürücülerin bulunduğu ortamdır. Kurallara uymayan sürücüler tarafından yapılan trafik kazaları, aynı zamanda acemi sürücülerinde araç sürme test alanı. Dikkat ve öngörülü olmanız, emniyet kemeri takmanız dileği ile…

Resul

İleri sürüş teknikleri uzmanı Resul Ergün Otomotiv Mezunu olup, otomobillere olan tutkusundan dolayı ileri sürüş teknikleri eğitmenliğine devam etmektedir. İstanbul Park Körfez Yarış Pisti İzmir Pınarbaşı Yarış Pistinde Özel eğitimler sunmuştur. Eğitim geçmişinde Şerif Yardımcı gibi özel isimlerle çalışmıştır.

Bir cevap yazın