ileri sürüş teknikleri kursu fiyatları

İleri sürüş teknikleri kursu fiyatları

İleri sürüş teknikleri kursu fiyatları piyasada farklı bakış açılarının oluşmasına neden olmuştur. İnsanlar artık hiçbir eğitim hizmetine çok para vermek istemiyor. Bu anlamda bazıları da kaliteye önem veriyor. Mesleki olarak gerekliliği olmaya başlayan ileri sürüş teknikleri sertifikası ihtiyacı, iş için gereklilik arz ettiğinden dolayı, sadece sertifika peşinde olmaya başladılar. Tabi olarak ileri sürüş teknikleri kursu fiyatları sorulmaya başlandı.

Eğitim kalitesi değilde, ileri sürüş teknikleri kursu fiyatları  indirimli olduğu firmaları seçmeye başladılar. Firmalar da bu yönde gider anlamında baktıklarından, kaliteli eğitim değilde düşük fiyatlı eğitim istediler. Bu konuda piyasada çok iş yapan firmalarda, biz dev firmalara eğitim verdik diyerek bunu referans olarak ortaya koydular. Peki sonunda ne oldu.

Trafik kazaları yapan personel yine trafik kazası yaptı, eğitim hizmeti önemsenmediği için kaliteli eğitimle çözüleceğinin anlamadılar, firmaların satın alma sorumluları en uygun fiyatı gördüğü, firmalarla işbirliği kurdular.

Bu anlamda kazalara engel olamayan eğitimlere, sene sonunda tekrar ileri sürüş teknikleri eğitimi almaya devam ettiler. Peki devam ediyorlar mı evet halen kazalar var ve halen hali hazırda eğitim aldıkları firmaları değiştirmiyorlar.
Nedeni mi ?
Çok basit ucuz, ve kısa sürüyor olması.

Kısa sürmesi bu yapılan işin, firma çalışanlarını çok yormaması ve çalışma sürelerine hızlı dönüş sağlaması,
Günümüzde bütün sektölerin yaptıkları çalışma tipi aynı, ileri surus teknikleri ihalelerinde daha belirli sürelerde eğitim hizmetinin sonlanması şartı var. İleri sürüş teknikleri eğitimlerinde süreler belirlenmiş katılımcı sayıları belirlenmiş. Günde bu kadar kişi eğitim alacak ve bu zamanda bitecek şartları var.
Sorun şu değil mi peki katılımcılardan birine 1 saatlik uygulama daha gerekiyorsa, katılımcı bir saat daha uğraşıldığında ancak iyi olabilecek duruma geliyorsa ne olacak.

Bu konuda ileri sürüş teknikleri uzmanı ne yapacak.
İstenileni yaptığında ileri sürüş teknikleri eğitiminin kalitesi düşmez mi?
Peki doğrusunu yaparsa ne olur. İhale şartnamesinin dışına çıktığından ihale fes edilebilir.
İsteklerin ve beklentilerin ileri sürüş teknikleri eğitimini sabote etmekten farkı yoktur.
İhale şartnamesi de bizim ileri sürüş teknikleri eğitimeninin, önüne geçmektedir.

İleri sürüş teknikleri kursu fiyatları bizde çok uygun ve avantajlıdır. Güvenli sürüş teknikleri eğitimleri şu anda kampanyalı 400 tl. Saatlik bir uygulama olmaması da size avantaj sunuyor. Saatlik direksiyon dersleri eğitmeni bize göre daha kazançlı. İlk adımı olan güvenli sürüş teknikleri sizi kazalardan koruyor.

 

Resul

İleri sürüş teknikleri uzmanı Resul Ergün Otomotiv Mezunu olup, otomobillere olan tutkusundan dolayı ileri sürüş teknikleri eğitmenliğine devam etmektedir. İstanbul Park Körfez Yarış Pisti İzmir Pınarbaşı Yarış Pistinde Özel eğitimler sunmuştur. Eğitim geçmişinde Şerif Yardımcı gibi özel isimlerle çalışmıştır.