İleri sürüş teknikleri eğitmeni

İleri sürüş teknikleri eğitmeni

İleri sürüş teknikleri eğitmeni; uzmanlık gerektiren aynı zamanda konu hakkında bilgi deneyim ve tecrübe gerektiren, katılımcı yapamadığında lafla anlatım yerine, araçla göstererek uygulamasını da bilmek zorunda olan, karışık cümleler yerine basit örnekler ve basit ifadeleri tercih etmek durumunda olmalıdır.

Fakat bu durum ileri sürüş teknikleri eğitimi veren çoğu firmada farklılık gösterir.İleri sürüş teknikleri uzmanları çalıştıkları iş zamanında katılımcılarına uygulama yaptıklarında direksiyona geçtiklerinde başarısız olabilme ihtimallerinden dolayı firma ileri sürüş teknikleri uzmanlarının katılımcı aracını sürmelerini istemezler.

Bu durumda ileri sürüş teknikleri prodrv olarak biz kendi hocasına güvensizlik duyan ileri sürüş teknikleri firmalarının hocalarına yanlış yolda eğitmenlik yaptıklarını ve başarılarının sadece konuşarak olamayacağını söylemek durumundayız.

Siz ileri sürüş teknikleri uzmanı iseniz, katılımcınıza aracına binip göstermek zorundasınızı tavsiye etmek zorundayız. Aksi zaten yanlıştır. Üstelik firmanızın eğitim anlayışı yüzeysel kalmak zorundadır. Biz rezil olmayalım yeter mantığı ileri sürüş teknikleri uzmanlarının körelmesi ve kendini geliştirememesi anlamına gelir. Aynı zamanda çalıştığı firmanın eğitmenlerine güveninin olmadığını gösterir.

İleri sürüş teknikleri firmaları

İleri sürüş teknikleri eğitimlerinde standart kalmak tüm firmaların aynı dilde hizmet vermesi ile sonuçlandı. Bunun nedeni ise ileri sürüş teknikleri eğitiminin basit açıda tutmak ve detaya çok girmemekten kaynaklandı. Aynı zamanda ülkemizde ileri sürüş teknikleri eğitmenlerinin işten ayrılınca başka firmalarda çalışmaları da ileri sürüş teknikleri işinde bilgi dağılımlarının yeni firmalarında eğitim programlarına çalıştıkları firmalara peyder pey taşınması sayesinde gerçekleşti. Biz eğitimlerdeki bu çalkantıları hiç yaşatmıyoruz.

Yorum yapın

Get 30% off your first purchase

X
WhatsApp chat
Şimdi Ara
Konuma Git