ileri sürüş teknikleri aktif kullanıcı

ileri sürüş teknikleri aktif kullanıcı

ileri sürüş teknikleri aktif kullanıcı olarak otomobil kullanan ve ileri sürüş teknikleri almak isteyen kullanıcılar hangi ileri sürüş tekniklerini almalılar.

Güvenli sürüş teknikleri eğitimi

Güvenli sürüş teknikleri eğitimi ile başlamalılar bu eğitim daha önce yazdığımız temel sürüş teknikleri eğitiminde açıkladığımız şekli ile tüm otomobil kullanan sürücülerin alması şart olan ve kaygan zeminde otomobil kullanım teknikleri ve viraj giriş ve çıkışının neden önemli olduğunu tamamen kavrayacağınız ve kendini yasal hızlarda güvenli bir şekilde sağlayan eğitim güvenli sürüş teknikleri eğitimidir.

Ekonomik sürüş teknikleri

Ekonomik sürüş teknikleri yada eko sürüş teknikleri diye adlandırdığımız, ileri sürüş teknikleri eğitimi ise aslına bakarsanız otomobilinizin yakıtını 4 / 1 oranında düşüren ve size cebinize yarayan, çevre dostu bir eğitim olduğu gibi otomobilinizin lastik, fren, amartsör gibi vs… Ön düzen sistemlerini ve motorunuzu kollayan  ileri sürüş teknikleri eğitimimizdir. Ekonomik sürüş teknikleri aynı zamanda güvenli sürüş teknikleri eğitiminin trafikte uygulanması gereken durumudur. Güvenli sürüş teknikleri eğitimi kadar ekonomik sürüş teknikleri eğitimi de her sürücünün alması gereken  ileri sürüş teknikleri eğitimidir.

Drift teknikleri eğitimi

Drift teknikleri eğitimi; Çoğu kişi için sürüklenme eğitimi yada yanlama eğitimi olarak bilinen aslına bakarsanız ileri sürüş teknikleri eğitiminde daha farklı anlamlarda da kullandığımız. Savrulmanın bizi çözümsüz bırakacağı durumlarda drift teknikleri eğitimi ile baş edebileceğimiz, ileri sürüş tekniğidir.

Performans sürüş teknikleri, ofansif sürüş teknikleri 
ve sportif sürüş teknikleri yüksek hızlarda ve düz hızlanmalarda otomobilin reaksiyonlarını bize yaşatan ve takla atma sebeplerini, niye atmadığını fizik kurallarına uygunluğumuzun başımıza hiç bir sorun getirmediğini algılayabildiğimiz ileri sürüş teknikleri eğitimidir. Bu eğitimler yarış teknikleri eğitimi yada profesyonel sürüş teknikleri eğitimi alacak kişilere verilir. Yani 2 ye ayırırsak siz güvenli sürüş eğitimini daha da etkinleştirmek isterseniz drift eğitimlerine kadar almanız gereklidir. Devamındaki performans sürüş teknikleriofansif sürüş teknikleri ve sportif sürüş teknikleri alırsanız bu eğitimleri profesyonel sürüş teknikleri yada yarış teknikleri eğitimi veya ralli eğitimi almanız şarttır.

Profesyonel sürüş teknikleri


Yarış teknikleriralli teknikleri eğitimi yada profesyonel sürüş teknikleri eğitimi almaz iseniz.  Performans sürüş teknikleriofansif sürüş tekniklerisportif sürüş teknikleri eğitimi eksik ileri sürüş teknikleri bilgisi olduğundan ve sizin hızlanmaktan korkmamanız dolayısı ile trafik kazası yaşama ihtimalinizden birleştirerek  verilmektedir.
Bu yukarıda yazdığım ileri sürüş teknikleri eğitimini binek otomobil kullanıcıları alabilirler. En profesyonel hale gelebileceğiniz eğitim gurubu tabiki yarış teknikleri ve ralli teknikleri eğitimidir.

Makam şoförlüğü eğitimi

Şimdi size buna ek olarak son bir ileri sürüş teknikleri eğitimini ekleyecek olursak oda VİP makam şoförlüğü eğitimi. Vip makam şoförlüğü eğitimi mesleki yani para kazandıran  ileri sürüş teknikleri eğitimidir. Bu eğitimde vip makam şoförü nasıl otomobil kullanmalı, davranış şekilleri nelerdir. Konularında  ileri sürüş teknikleri eğitimi alacaklardır. Makam şoförlüğü teknikleri çok farklı ileri sürüş teknikleri sunar. Yarış teknikleri, ralli teknikleri eğitimi alan sürücülere mesleki eğitim şeklinde uygulanır. Hızlı otomobil kullanmayı da bilir fazladan sarsmadan tekniklerini de öğrenir.

Umuyorum ki bu makalemizde size ileri sürüş teknikleri eğitiminde aktif şoförlerin neden ileri sürüş teknikleri eğitimi alması gerektiğini anlatabilmişizdir. Siz şayet ileri sürüş teknikleri eğitimi almayı düşünürseniz bu makaleden seçeneklerinizi oluşturabilirsiniz.

Güvenli sürüş ancak eğitim ile oluşur. Bu nedenle güvende sürmüyorsunuz. Geç olmadan güvenli sürüş teknikleri eğitimine katılmanız gerekli. İleri sürüş teknikleri aktif kullanıcı olmak için eğitimlere bekliyoruz.

Yorum yapın

Get 30% off your first purchase

X
WhatsApp chat
Şimdi Ara
Konuma Git