İleri Sürüş Teknikleri Uzmanı

Ana Sayfa

İleri sürüş teknikleri

İleri Sürüş Teknikleri Uzmanı

Neden mi 120 km hızlarda eğitim veriyoruz!!! Düşük hızlarda araç kullanmıyoruz. Kaza anında aracı dengeleme ve engelden kaçma düşük hızlardaki kadar basit değil.

Gerçek eğitim çözüm odaklı cevaplar

Ekonomik sürüş

Güvenli sürüş teknikleri

Güvenli sürüş teknikleri kaygan zeminde araç kullanma teknikleridir. Viraja giriş ve çıkış açısı, savrulmadan araç kullanma, savrulma sebepleri ve savrulunca kurtarma teknikleri öğretilmektedir.

Ambulans ileri sürüş

Ambulans ileri sürüş teknikleri 112 ambulans sürücülerinden istenen belgelerin eğitim sonunda sunulduğu eğitimdir. Vakayı sarsmadan taşıma sert frenlemede sarsmadan durma dar alanlardan geçiş sıfır makas konuları işlenmektedir.

Makam şoförü eğitimi

Makam şoförü eğitimi meslek olarak düşünenler için silahlı çatışmalara karşı uygulanan eğitim ve normal makam şoförlerine verilen eğitim olmak üzere 2 tipi vardır. Makama davranış şekilleri ve araç sürüş tekniklerini kapsar.

Ralli eğitimi

Ralli eğitimi Ferrarinin kendi takımı için seçtiği yarış kazanan pilotlara uyguladığı tekniklerin Türkiyede uygulamasını sunduğumuz eğitimdir. Yarışan derece yapmış profesyonel yarışcı yada yeni yarışacakların alabileceği eğitimdir.

ileri ve güvenli sürüş eğitimi

İleri sürüş eğitimin de,

İşini üşenmeden doğru şekli ile uygulayan işini doğru yaptığında mutlu olan anlayışla çalışıyoruz.

güvenli sürüş eğitimi sunuyoruz

Farklı olmamızın nedeni işimizi sevmek, detaylı yaklaşım içtenliği, yarış pisti tecrübesi ve yarış eğitimleri!

Direksiyon eğitimi

İki tam gün sürer, katılımcı aktif sürücü olur. Eğitim yetersizlik ile sonuçlanırsa, sürücü aktif sürücü olmaz ise ücret alınmaz. Eğitim ücreti, eğitim sonunda talep edilir.

Kurumsal eğitimler

Uygun fiyatlamalarda kurumsal firmalarla uzun süreli ve çözüm odaklı çalışıyoruz. Katılımcı adetine göre fiyatları revize ediyoruz. Uygun bütçelerde eğitim alın.

Makam şoförü eğitimi

Makam şoförü eğitimi iki farklı şekilde ele alınır. Silahlı saldırılara karşı olan anti terör teknikleri eğitimine kadar süren içinde yarış pilotu eğitiminin bulunduğu tip ve normal tip makam şoförü

eğitim uygulaması nasıl olmalı

Eğitimler hakkında alabileceğiniz önemli detaylar.

Eğitim yönetimi

Eğitimlerimizde eğitmen katılımcıya aracı sürerek eğitim vermesi gereklidir.

Eğitmen pratik eğitimi katılımcı yapabilene kadar öğretmelidir. Zaman tutmamalıdır.

Katılımcı eğitimde bilinçli olarak hataya sürüklenmeli ve aracın kontrollerini nasıl bozacağı anlatılmalıdır.

Eğitmen katılımcıya kısa bir mola verdikten sonra refleksin oturulduğunu ispatlamak için katılımcı tekrar denenmelidir.

ilgi ve alaka
Pratik eğitim süresi
genel teorik
kaza nedenleri
Pratik eğitim süresi uzunluğu

Pratik eğitim teorik eğitimden önemlidir. Araç kullanmak pratik eğitim ile oluştuğu gibi, ileri sürüş teknikleri eğitimi de pratik eğitimin yapana kadar tekrarlanması ile mümkün olur. Her Katılımcının yeteneği farklıdır.

Bilgi ve tecrübe yarış eğitmenliği

Sürücü kursundan çıkma yada bir kaç eğitime katılarak biz bu işe başlamadık. Yarış pistlerinde ve ileri sürüş firmalarında güvenli sürüş eğitmenliği, yarış eğitmenliği, müdürlük gibi basamaklardan geçerek bu işe başladık.

eğitmenin de araç kullanımı

Eğitmenin araç kullanıp katılımcıya böyle yapmanı istiyorum. Şu şekilde viraja girilir. Şeklinde göstererek zirvenin ne olduğunu anlatması olumlu eğitimdir. Katılımcının yanına oturup verilen eğitimler çok fayda sağlamaz.

Eğitim deneyimi

İleri sürüş eğitimi alan katılımcı ne düşünüyor.
caner

Makine Mühendisi

Kaza durumuna, düşmemeyi düşüncede nasıl kurtulacağını teorik, pratik şekilde anlatıp başarana kadar tekrarlıyorlar. “Eğitim detayları için endişelenmeyin tahmin edeceğinizden çok daha fazlasını alıyorsunuz.”

hazal

İSG HSSE Uzmanı

Şu ana kadar aldığım en başarılı, zevkli, tad aldığım, beni fazlası ile şaşırtan bir eğitim oldu. “Araç kullanmayı yeterince bilmiyormuşum dedirtti . Araç kullanmak herkesin hayatında önemli rol oynar.”

sıtkı

Satın Alma

Yararının olmadığını düşünüyordum, iyi araç kullandığımı da düşünüyordum.  “Mecburen aldırmak zorunda kaldığım eğitimdi. Geri dönüşler çok olumlu olunca tüm firmaya aldırdık. Kaza oranı düştü”

Tüm Sorularınız için
En kısa zamada cevap verilecektir.
Exit mobile version